• facebook
  • twitter

Masaż

“Najtańszy masaż w mieście!”

Jeśli chcesz podarować sobie chwilę relaksu i odprężenia bądź zadbać o swoje zdrowie, to dobrze trafiłeś. Masaż to umiejętne głaskanie, rozcieranie i ugniatanie ciała, które ukoi Twoje zmysły. Katowice to bardzo konkurencyjny rynek, jednak nasz gabinet masażu cieszy się największym uznaniem wśród Klientów. Jesteśmy doceniani nie tylko za skuteczne działania, ale również za najniższe ceny na rynku.

Naszą specjalnością jest masaż leczniczy kręgosłupa – autorską metodą oraz tensegracyjny, który doskonale łagodzi wszelkie bóle, dodatkowo oferujemy masaż relaksacyjny doskonale rozładowujący napięcie wynikające z szybkiego trybu życia.
Wykonujemy także inne rodzaje masażu takie jak: drenaż limfatyczny, masaż izometryczny, centryfugalny, segmentarny, relaksacyjny i inne. Wykonujemy również kinesiotaping – plastorwanie lecznicze, ultradźwięki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie praktyczne zdobywane w placówkach medycznych na terenie Katowic. Prowadzimy bezpłatne konsultacje jak również wizyty domowe.

NAJTAŃSZY MASAŻ W MIEŚCIE – sprawdź cennik masaż