• facebook
 • twitter

O nas

O nas

Odwiedź najtańszy w Katowicach gabinet prywatny gdzie nie potrzebujesz żadnych skierowań, nie czekasz w rocznych kolejkach, wybierasz sobie dogodny dla Ciebie termin i godzinę zabiegów.


Nazywam się Robert Puchalski i jestem założycielem firmy Masaż & Odnowa Puchalski.

Jestem magistrem fizjoterapii, specjalistą odnowy biologicznej i masażu. Od 2000 roku zajmuję się masażem i rehabilitacją i staram się rozwijać w tej dziedzinie. Posiadane doświadczenie to między innymi 7 lat pracy na stanowisku masażysty w szpitalu i ponad 20 000 wykonanych zabiegów masażu.

Od kilku lat obserwujemy sytuację w polskiej służbie zdrowia i rosnące w zastraszającym tempie kolejki do lekarzy, masażystów i poradni rehabilitacyjnych.

Potrzebujesz skorzystać z masażu?
Co musiałbyś zrobić w ramach NFZ:

 • lekarz rodzinny wystawia skierowanie do specjalisty (reumatolog, ortopeda, neurolog),
 • okazuje się, że do specjalisty czekasz od 3 do 6 miesięcy w kolejce, na wizycie otrzymujesz skierowanie na masaż lub co gorsza do poradni rehabilitacyjnej (bez wyszczególnionych zabiegów),
 • przychodzisz do poradni i okazuje się, że w ramach „funduszu” czekasz w kolejce na masaż kilka czy kilkanaście miesięcy lub najpierw czekasz do lekarza, który zleci konkretne zabiegi a dopiero potem na masaż. Całość oczekiwania to od 13 nawet do 20 miesięcy.

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Nie musisz czekać do lekarza rodzinnego, następnie specjalisty i kolejno do poradni rehabilitacyjnej czy lekarza specjalisty rehabilitacji – odwiedź najtańszy w Katowicach gabinet prywatny gdzie nie potrzebujesz żadnych skierowań, nie czekasz w rocznych kolejkach, wybierasz sobie dogodny dla Ciebie termin i godzinę zabiegów.

Oferta

 • Masaż

  Masaż

   Naszą specjalnością jest masaż leczniczy kręgosłupa. Wykonujemy także inne rodzaje masażu takie jak: drenaż limfatyczny, masaż izometryczny, centryfugalny, segmentarny, relaksacyjny i inne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie praktyczne zdobywane w placówkach medycznych na terenie Katowic.

 • Spa i odnowa biologiczna

   Potrzebujesz się zrelaksować po całym tygodniu pracy czy ciężkim dniu? Zapraszamy Cię na odnowę biologiczną w naszym gabinecie. Mamy dla Ciebie pakiety zabiegów relaksacyjnych, pielęgnacyjnych w wyjątkowo przystępnych cenach. W naszej ofercie znajdują się: wyszczuplanie bańką chińską, masaże gorącymi kamieniami, masaż kalifornijski, masaże kokosowe, masaże gorącymi olejkami, zabiegi na stopy połączone z refleksoterapią oraz wiele innych.

Więcej